top of page

Nowoczesne podejście
do księgowości

Nowoczesne podejście do księgowości
Skanujesz i przesyłasz dokumenty do księgowania za pomocą dedykowanej aplikacji smartfonem lub przez komputer. Generujemy księgi, ewidencji i deklaracji. Wysyłamy do ZUS oraz e-deklaracje i JPKi do US. Płacisz należne podatki i przechowujesz oryginalne dokumenty zgodnie z naszą instrukcją.
To wszystko! Zamykamy miesiąc, przesyłamy fakturę za usługi księgowe i czekamy na nowe dokumenty. Prowadzisz spokojnie swoją działalność pozarządową, zbierasz dokumenty i w odpowiednim czasie przesyłasz je do nas.

Koniec ze zbieraniem dokumentacji na koniec miesiąca i uzgadnianiem terminu ich przekazywania. Oferujemy księgowość online z dedykowanym opiekunem. Pełen zakres usług bez wychodzenia z domu. Dostarczaj dokumenty wygodnie przez telefon, my zajmiemy się resztą. Nasze biuro oferuje profesjonalną obsługę i pomoc w zakresie księgowości. Kładziemy nacisk na jakość wykonywanych przez nas usług rachunkowych, mamy na uwadze to, jak ważna jest dokładność w pracy z rozliczeniami, deklaracjami i sprawozdaniami. 

Księgowość dla NGO

Wspieramy fundacje i stowarzyszenia poprzez świadczenie kompleksowych usług księgowych i doradczych. Do realizowanych projektów podchodzimy w sposób staranny wykorzystując kontakty z ekspertami z różnych dziedzin.
Po podpisaniu pełnomocnictw wszystkie te czynności stają się naszą powinnością. Pomimo tego, że podmioty z sektora pozarządowego podlegają w pełni ustawie o rachunkowości, ze względu na prowadzoną działalność pożytku publicznego zostały na nie nałożone dodatkowe obowiązki. Poza prowadzeniem pełnej rachunkowości i obsługą kadrowo-płacową, zajmujemy się zgłoszeniami i rozliczeniami zbiórek publicznych. Przygotowujemy także roczne sprawozdania obejmujące również sprawozdanie merytoryczne. Pomagamy również znaleźć zewnętrzne formy finansowania działalności statutowej.

Zobacz co zyskujesz z nami

W TWOIM IMIENIU
Reprezentujemy Twoje NGO przed Urzędem Skarbowym, ZUS-em oraz Państwową Inspekcją Pracy a Twój księgowy pozostaje do Twojej dyspozycji telefonicznie, e-mailowo i osobiście. Nasze biuro rachunkowe jest objęte specjalnym ubezpieczeniem OC co gwarantuje bezpieczeństwo realizacji usług.
Księgowość dla NGO
DLA CIEBIE
Otrzymujesz indywidualny dostęp do Panelu Klienta
na naszej platformie, w którym prześlesz dokumenty do księgowania. Wszystkie informacje związane z księgowością dostępne są całodobowo po zalogowaniu się do systemu. Zawierając umowę o prowadzenie usług księgowych masz pewność, że Twoje NGO będzie w dobrych rękach. Dodatkowo ofertę księgowości dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.
Księgowość dla NGO
O NAS
Prowadząc fundację, stowarzyszenie, spółdzielnię czy klub sportowy szukasz biura, które rozumie Twoje potrzeby. Nasz zespół Księgowych to propozycja dla działaczy, którzy chcą mieć więcej czasu dla swojej działalności NGO. Działamy z pasją i chęcią pomagania.
Księgowość dla NGO

Zobacz czym się zajmujemy

Pełna księgowość NGO
PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ
ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
Świadczymy usługi w zakresie pełnej księgowości Twojego NGO. Nasza księgowość to profesjonalne usługi z dedykowanym opiekunem klienta, aplikacją do wysyłania dokumentów, przystępnymi cenami i usługami dodatkowymi dla organizacji NGO.
Obsługa kadr i płac Twojego NGO
PEŁNE USŁUGI W ZAKRESIE
KADR I PŁAC
Świadczymy pełne usługi w zakresie obsługi kadr i płac w Twoim NGO. Do naszych zadań należy m.in. przygotowywanie akt osobowych, wypłata wynagrodzeń, wystawianie świadectw pracy i wniosków o urlop, kierowanie podwładnych na badania lekarskie czy dopełnianie formalności związanych ze zwolnieniami i wypowiedzeniami.
bottom of page