top of page

Usługi dla NGO

Obsługa prawna

Świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą prawną stowarzyszeń i fundacji  (zarówno prowadzących działalność gospodarczą jak i nieprowadzących działalności gospodarczej). W ramach obsługi prawnej świadczonej przez profesjonalnych prawników posiadających bogate doświadczenie w organizacjach pozarządowych oferujemy między innymi sporządzenie projektów statutów, aktów założycielskich, czy uchwał. Prowadzimy również kompleksową obsługę prawną w zakresie rejestracji fundacji i stowarzyszeń łącznie z reprezentacją przed Sądem Rejestrowym. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować konsultacje prawne z adwokatem lub radcą prawnym specjalizującym się w podmiotach NGO.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą prawną stowarzyszeń i fundacji 
(zarówno prowadzących działalność gospodarczą jak i nieprowadzących działalności gospodarczej). W ramach obsługi prawnej świadczonej przez profesjonalnych prawników posiadających bogate doświadczenie w organizacjach pozarządowych oferujemy między innymi sporządzenie projektów statutów, aktów założycielskich, czy uchwał. Prowadzimy również kompleksową obsługę prawną w zakresie rejestracji fundacji i stowarzyszeń łącznie z reprezentacją przed Sądem Rejestrowym. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować konsultacje prawne z adwokatem lub radcą prawnym specjalizującym się w podmiotach NGO.

Przykładowa cena usług:
od 300 zł netto za 1h pracy


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

bottom of page