top of page

Usługi dla NGO

Praca zdalna w Twoim NGO? Jeżeli potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy, np. w kwestii zbierania dokumentów, przygotowywania umów, wysyłania e-maili czy kontaktu z podopiecznymi, poznaj Wirtualną Sekretarkę, która wykonuje czynności podobne do zadań tradycyjnej sekretarki, różni się tym, że pracuje ona zdalnie ze swojego domu lub biura.

Wirtualna Asystentka
 

Chcesz wiedzieć więcej na temat metod finansowania w Twoim NGO, a może chcesz poszerzyć swoją wiedzę o działalności organizacji pozarządowych lub podszkolić się w pisaniu projektów, wniosków o grant lub dofinansowanie. Organizujemy szkolenia, które prowadzimy aktywnymi metodami nauczania w oparciu o sprawdzone i stale doskonalone programy.

Organizacja szkoleń

Świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą prawną stowarzyszeń i fundacji  (zarówno prowadzących działalność gospodarczą jak i nieprowadzących działalności gospodarczej). W ramach obsługi prawnej świadczonej przez profesjonalnych prawników posiadających bogate doświadczenie w organizacjach pozarządowych oferujemy między innymi sporządzenie projektów statutów, aktów założycielskich, czy uchwał. Prowadzimy również kompleksową obsługę prawną w zakresie rejestracji fundacji i stowarzyszeń łącznie z reprezentacją przed Sądem Rejestrowym. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować konsultacje prawne z adwokatem lub radcą prawnym specjalizującym się w podmiotach NGO.

Obsługa prawna

Oferujemy usługę Biura Wirtualnego. Pełny outsourcing obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności działalności NGO w danym miejscu. Usługa znacznie redukuje koszty związane z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych.

Biuro Wirtualne

Szukasz miejsca do pracy na chwilę lub przestrzeni na spotkanie? Coworking sprawdzi się doskonale. Oferujemy miejsce do pracy z laptopem, sieć wi-fi, możliwość wydruku i skanowania dokumentów oraz pyszną kawę.

Coworking

Usługa przechowywania dokumentów sprawdza się, gdy dysponujemy lokalem zaadaptowanym na biuro naszej organizacji NGO ale nie chcemy zajmować przestrzeni dokumentami archiwalnymi, które musimy przechowywać. Oprócz usługi przechowywania dokumentów fizycznie, oferujemy cyfrowe archiwum danych.

Przechowywanie dokumentów

Potrzebujesz logo? Plakat lub wizytówkę? A może  chcesz by Twoje NGO nabrało rumieńców? Świadczymy kompleksowe usługi marketingowe, począwszy od projektów graficznych, poprzez obsługę mediów społecznościowych, budowanie responsywnych stron internetowych i kreowania wizerunku.

Projektowanie graficzne

Świadczymy usługi fundraisingowe na rzecz zapewnienia środków dla organizacji pozarządowych. Pomagamy znaleźć zewnętrzne formy finansowania, kreując pozytywny wizerunek Twojego NGO, pozyskując fundusze od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji rządowych i samorządowych.

Fundraising

bottom of page